Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włącznik w miejscu bezpieczników

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Włącznik w miejscu bezpieczników

    No widzisz, to trzeba przekalkulowac, bo jesli przedluzenie kosztuje 160zl a nowa butla kosztuje 360zl to jest nad czym gdybac przy przedluzeniu na 10 lat.

  • #2
    Włącznik w miejscu bezpieczników

    Witam.
    Nie wiem czy w odpowiednim dziale piszę tego posta...jeżeli nie proszę o przeniesienie do odpowiedniego.
    Znalazłem pod pokrywą bezpieczników włącznik (poniżej), idzie on najprawdopodobniej do alarmu (DOG 50) - ktoś wie do czego on służy?
    Przy odpalonym samochodzie włączałem go i wyłączałem jednak żadnej reakcji nie zauważyłem - samochód nie zgasł, nie włączył się alarm itp.

    Komentarz


    • #3
      Najpewniej jest to przycisk serwisowy alarmu, będzie potrzebny np. do awaryjnego wyłączenia alarmu, wprowadzania PIN czy zmiany funkcji alarmu.
      Antyfotoradar Valentine1
      Harry II Classic+Sirio ML145

      Komentarz


      • #4
        Dokładnie jest to tzw włącznik serwisowy , czyli to co kolega opisał wyżej , szczegóły masz tutaj .

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Wojtenio
          szczegóły masz tutaj .
          Za dużo "szczegółów" to tam nie ma

          Komentarz


          • #6
            Masz tam instrukcje obsługi która wyraźnie opisuje jak tego włącznika używać i do czego on jest .
            Innych chwytów i schematów montażowych producent nie podaje , bo na czym by zarabiał ? 8) .

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X